MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 9952071
*
nr 995 2071
Byrå
1950-tal, Teak, Galon, längd: 65 cm, djup: 30 cm, höjd: 66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 november 2015
kl 18:28:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/11 21:19:58
1
300 kr
8/11 00:46:46
2
350 kr
9/11 18:19:09
3
400 kr
9/11 19:43:59
4
450 kr
15/11 15:49:16
5
500 kr
16/11 18:23:48
2
Vinnande bud
- Tema
16 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar galon teak teakmöbler trä
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29
-
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:28
-
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:18
-
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:07
-
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:47
*
Byrå
Läs mer om 50/60-tal
nr 995 2071
Byrå
1950-tal, Teak, Galon, längd: 65 cm, djup: 30 cm, höjd: 66 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/11 21:19:58 | 1 | 300 kr |
8/11 00:46:46 | 2 | 350 kr |
9/11 18:19:09 | 3 | 400 kr |
9/11 19:43:59 | 4 | 450 kr |
15/11 15:49:16 | 5 | 500 kr |
16/11 18:23:48 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar galon teak teakmöbler trä
-
3138 Byrå
Betsad furu, 1800-tal. Bredd: 102 cm. Djup: 45 cm...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:29 -
3178 Byrå
Gustaviansk stil, 1920-tal. Bredd: 98 cm, djup: 51..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:28 -
3133 Byrå
Gustaviansk stil, med stenskiva. Bredd: 93 cm, dju..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:42
-
3339 Byrå
Gustaviansk stil. Bredd: 68 cm, djup: 41 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:18 -
3415 Byrå
Gustaviansk stil. Med stenskiva. Bredd: 117 cm, dj..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:07 -
3354 Byrå
Miniatyr. Bredd: 40 cm, djup: 22 cm, höjd: 36 cm
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:47